LUXINFO

czyli, mimo wszystko, bądźmy na bieżąco ;)

Moderator: Kred

LUXINFO

Postprzez Smok » 30 Cze 2021, 15:32

Przykleję, może jednak forum kiedyś odżyje:

Sprawić by czas wciąż omijał mnie
Wszystko to już dziś nie liczy się...
Awatar użytkownika
Smok

Miejscowość: Wschód

Re: LUXINFO

Postprzez Laser » 30 Cze 2021, 17:55

Smok napisał(a):może jednak forum kiedyś odżyje
Jesteś bardzo niedzisiejszy.. Miejsce spotkań poświęcone otwartej dyskusji teraz już nie są w modzie. No bo kurde jak Ty sobie to wyobrażasz..? Przecież ktoś mógłby wyrażać się niepochlebnie - nie chcemy tego. Walka na argumenty - weź nie nudź człowieku, szkoda czasu.. W tym czasie wrzucimy siedem dwunastominutowych filmików. Zanim ktoś je wszystkie obejrzy to wrzucimy trzy nowe. To nic, że o niczym.. :D
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Miejscowość: Szczecin

Postprzez Smok » 30 Cze 2021, 20:18

Powiem tak: generalnie chyba rozumiem o co Ci chodzi i znam (chyba) oficjalne stanowisko zespołu w tej sprawie... jednak nie do końca pojmuję tę jednostronną formę dialogu, zwaną monologiem - ze słuchaczami... Doskonale w ten sposób wpisuje się przywrócenie strony FB z wyłączeniem komentarzy. Dobrze, że jeszcze na YT można coś skomentować. Trochę to wszystko dalekie od tego, co było na początku na forum... :(
Dobra, kończę marudzenie. I fakt, jestem w tej kwestii niedzisiejszy.
Awatar użytkownika
Smok

Postprzez ojcieceryka » 30 Cze 2021, 22:59

Smok napisał(a):... jednak nie do końca pojmuję tę jednostronną formę dialogu, zwaną monologiem - ze słuchaczami.

Ja niestety też nie.Widać też jestem stary( niedzisiejszy) :(
Starzy odchodzą z forum ,nowych nie przybywa...?!

Cytując klasyka..."Too byyłły pięękne dni..." :wolf2:
GDYBYM WIEDZIAŁ TO CO WIEM...
Awatar użytkownika
ojcieceryka

Miejscowość: PaczKał

Postprzez Smok » 08 Lip 2021, 13:39

Awatar użytkownika
Smok

Postprzez Quilombo » 08 Lip 2021, 14:40

Mi się pomysł cotygodniowego LuxInfo bardzo podoba. A Wiadomości z niewidzialnej ręki słucham chętnie bo bawią i uczą choć przyznam, że tego nie rozumiem bo miało być bez polityki a tam chociaż luźno ale jednak ewidentnie nawiązuje się to poczynań naszego rządu. Nie żebym się czepiał bo jak napisałem chłonę to jak gąbka wodę ale trochę mnie zdziwiło.
śtychem tam, śtychem
"Nadzieja jeszcze iskrzy, trzymana w małych dłoniach"
Awatar użytkownika
Quilombo

Miejscowość: Frysztak

Postprzez ojcieceryka » 08 Lip 2021, 16:39

Miało nie być na Forum ;)
GDYBYM WIEDZIAŁ TO CO WIEM...
Awatar użytkownika
ojcieceryka

Miejscowość: PaczKał

Postprzez Smok » 21 Lip 2021, 22:19

-- 21 Lip 2021, 22:19 --

Awatar użytkownika
Smok

Postprzez Jaahquubel » 22 Lip 2021, 11:54

Ze składką to dobre akurat. :D
Wypisz, wymaluj, Wujek Dobra Rada.
085 | 135 | 188 | 360 | 574

Leguramin „Najlepszej dziesiątki”

Wstawianie filmów:
Kod: Zaznacz wszystko
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TpNc6uh0jbk[/youtube]

Awatar użytkownika
Jaahquubel

Miejscowość: Varrez, Tracona

Postprzez babeo » 28 Lip 2021, 21:00

Smok napisał(a):Powiem tak: generalnie chyba rozumiem o co Ci chodzi i znam (chyba) oficjalne stanowisko zespołu w tej sprawie... jednak nie do końca pojmuję tę jednostronną formę dialogu, zwaną monologiem - ze słuchaczami... Doskonale w ten sposób wpisuje się przywrócenie strony FB z wyłączeniem komentarzy. Dobrze, że jeszcze na YT można coś skomentować. Trochę to wszystko dalekie od tego, co było na początku na forum... :(
Dobra, kończę marudzenie. I fakt, jestem w tej kwestii niedzisiejszy.

Ja myślę dokładnie tak samo jak Ty. Nie podoba mi się ani trochę to jak teraz wygląda świat Lux. Kasujemy FB, ale Isnta już nie... będziemy wrzucać njusy w apce, no w apce, w apce to ja mogę sprawdzić czy paczka jest już w paczkomacie, a nie "rozmawiać" z zespołem, którego siłą napędową była bliskość i dialog z fanami.

To chyba jednak wiek. Ja jednak się poddałem i szukam sobie innej bajki. Czasem tu zajrzę, ale jakoś nawet to wszystko dobiło mi się na odbiorze Lux muzyki. Smutne.
Kred napisał(a):Babeo, jakoś Cię zaczynam lubić nawet. ;) || I tak Cię lubię, Babeo. || Osztygnoju! :piwo:
Awatar użytkownika
babeo

Miejscowość: Poznań

Postprzez masakratorus » Wczoraj, 19:57

babeo napisał(a):
Ja myślę dokładnie tak samo jak Ty. Nie podoba mi się ani trochę to jak teraz wygląda świat Lux. Kasujemy FB, ale Isnta już nie... będziemy wrzucać njusy w apce, no w apce, w apce to ja mogę sprawdzić czy paczka jest już w paczkomacie, a nie "rozmawiać" z zespołem, którego siłą napędową była bliskość i dialog z fanami.

Byłem na ostatnich sześciu koncertach i bliskość ze słuchaczami wszędzie była. Można było podejść i pogadać. Nawet ze mną czasem pogadali.
A apka się rozwija i mają się pojawić możliwości komentarzy do komentarzy.
Zresztą masz q&a z Licą co jakiś czas.
Awatar użytkownika
masakratorus

Wróć do Zespół

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość