Flapjack

Moderator: Jaahquubel

Re: Flapjack

Postprzez souvenirs » 14 Cze 2021, 09:49

Temat o Flapjack, ale wspomnę o Homosapiens.
Podbiłem w sobotę do Pata Stawińskiego z płytami Homosapiens z prośbą o autograf. Był mile zaskoczony, że po tylu latach ludzie o nich wciąż pamiętają. Pogadaliśmy chwilę, między innymi o trzeciej płycie, nad którą siedzieli i Pat przyznał, iż podjął decyzję o wydaniu wszystkiego, co udało im się nagrać- w takiej surowej formie jaka jest, bez dalszej studyjnej obróbki. Płyta ukaże się z logiem Homosapiens i jak sam przyznał, to będzie zamknięcie muzycznej przygody pod tym szyldem.
souvenirs

Postprzez Laser » 14 Cze 2021, 15:21

Świetna informacja. A pytałeś może o demo płyty Big Frank? Wiem, że mają to gdzieś nagrane i utwory różnią się trochę aranżacyjnie co dla wielbicieli tego zespołu jest niesamowitą gratką.. :D
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Miejscowość: Szczecin

Postprzez Kred » 14 Cze 2021, 15:26

Mogę spróbować się zorientować na ten temat u innych, równie bliskich Guezmirowi źródeł.
Kred

Miejscowość: Poznań

Postprzez Laser » 14 Cze 2021, 15:45

Byłoby miło.. ;)

Ja po cichu liczę, że będzie na tym demo studyjna wersja utworu "Transglobal Journey Of Marijuana Fish". Kiedyś sam Guzik powiedział mi, że istnieje wersję studyjna tego utworu. A pytałem o ten utwór, bo dobrze go znałem ze względu na to że oni grali ten kawałek praktycznie na każdym koncercie. Grali go też na pamiętnym koncercie w Trójce w 2002, ale tam jest wersja trochę za bardzo ugrzeczniona..
Chociaż i tak jest zajebfista, o proszę:

"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez souvenirs » 15 Cze 2021, 08:42

Laser napisał(a):A pytałeś może o demo płyty Big Frank? Wiem, że mają to gdzieś nagrane i utwory różnią się trochę aranżacyjnie co dla wielbicieli tego zespołu jest niesamowitą gratką.. :D

Pat mówił, że jeśli chodzi o starocie Homosapiens, to największą kolekcję archiwaliów ma nie on sam a... Macio Moretti ;)
souvenirs

Postprzez Laser » 15 Cze 2021, 17:43

No tak. Zgadza się. Pat był niedawno u Macia w audycji. Faktycznie było tam parę muzycznych rarytasów.. 8-)
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez wokr » 21 Wrz 2021, 10:16

Fajna inicjatywa może ktoś chciałby wspomóc - mural upamiętniający Guzika we Wrzeszczu.
https://zrzutka.pl/xcjcpm
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr
Awatar użytkownika
wokr

Miejscowość: Los Hervideros

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości