Flapjack

Moderator: Jaahquubel

Re: Flapjack

Postprzez souvenirs » 14 Cze 2021, 09:49

Temat o Flapjack, ale wspomnę o Homosapiens.
Podbiłem w sobotę do Pata Stawińskiego z płytami Homosapiens z prośbą o autograf. Był mile zaskoczony, że po tylu latach ludzie o nich wciąż pamiętają. Pogadaliśmy chwilę, między innymi o trzeciej płycie, nad którą siedzieli i Pat przyznał, iż podjął decyzję o wydaniu wszystkiego, co udało im się nagrać- w takiej surowej formie jaka jest, bez dalszej studyjnej obróbki. Płyta ukaże się z logiem Homosapiens i jak sam przyznał, to będzie zamknięcie muzycznej przygody pod tym szyldem.
souvenirs

Postprzez Laser » 14 Cze 2021, 15:21

Świetna informacja. A pytałeś może o demo płyty Big Frank? Wiem, że mają to gdzieś nagrane i utwory różnią się trochę aranżacyjnie co dla wielbicieli tego zespołu jest niesamowitą gratką.. :D
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Miejscowość: Szczecin

Postprzez Kred » 14 Cze 2021, 15:26

Mogę spróbować się zorientować na ten temat u innych, równie bliskich Guezmirowi źródeł.
Kred

Miejscowość: Poznań

Postprzez Laser » 14 Cze 2021, 15:45

Byłoby miło.. ;)

Ja po cichu liczę, że będzie na tym demo studyjna wersja utworu "Transglobal Journey Of Marijuana Fish". Kiedyś sam Guzik powiedział mi, że istnieje wersję studyjna tego utworu. A pytałem o ten utwór, bo dobrze go znałem ze względu na to że oni grali ten kawałek praktycznie na każdym koncercie. Grali go też na pamiętnym koncercie w Trójce w 2002, ale tam jest wersja trochę za bardzo ugrzeczniona..
Chociaż i tak jest zajebfista, o proszę:

"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez souvenirs » 15 Cze 2021, 08:42

Laser napisał(a):A pytałeś może o demo płyty Big Frank? Wiem, że mają to gdzieś nagrane i utwory różnią się trochę aranżacyjnie co dla wielbicieli tego zespołu jest niesamowitą gratką.. :D

Pat mówił, że jeśli chodzi o starocie Homosapiens, to największą kolekcję archiwaliów ma nie on sam a... Macio Moretti ;)
souvenirs

Postprzez Laser » 15 Cze 2021, 17:43

No tak. Zgadza się. Pat był niedawno u Macia w audycji. Faktycznie było tam parę muzycznych rarytasów.. 8-)
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez wokr » 21 Wrz 2021, 10:16

Fajna inicjatywa może ktoś chciałby wspomóc - mural upamiętniający Guzika we Wrzeszczu.
https://zrzutka.pl/xcjcpm
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr
Awatar użytkownika
wokr

Miejscowość: Los Hervideros

Postprzez masakratorus » 02 Lis 2021, 21:05

Widzę, że trasa Flapjacka nie wzbudziła na forum żadnego podniecenia. Ciekawe co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
masakratorus

Postprzez Smok » 02 Lis 2021, 22:14

Ale jaka trasa?
Sprawić by czas wciąż omijał mnie
Wszystko to już dziś nie liczy się...
Awatar użytkownika
Smok

Miejscowość: Wschód

Postprzez Laser » 02 Lis 2021, 22:51

Poczytaj na fejsbuku Luxtorpedy a nie się głupio pytasz, Smoku. Forum internetowe to przeżytek. Tako rzecze Zaratustra.. Chyba domyślamy się kogo mam na myśli? ;)
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez wokr » 03 Lis 2021, 09:36

masakratorus napisał(a):Widzę, że trasa Flapjacka nie wzbudziła na forum żadnego podniecenia. Ciekawe co z tego wyjdzie.

Typowy masarniakratorus - wiem, ale nie powiem :lol:
Na facebooku Luxtorpedy nic o tym nie ma, coś tam Litza wrzucił na insta, że mają grać jakieś koncerty w '22 - jest setlista i skład (kto to KROTO?) . Szkoda, że dopiero w takich okolicznościach byli w stanie się zebrać :(

Image
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr
Awatar użytkownika
wokr

Miejscowość: Los Hervideros

Postprzez Gómiś » 03 Lis 2021, 13:38

wokr napisał(a):kto to KROTO?

Wokalista zespołu Hope
Image
Pan Bóg w swej nieskończonej mądrości chyba wybrał sobie mnie na Ateistę

כל המקיים נפש אחת, מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא
Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez Kred » 04 Lis 2021, 03:02

Więcej będzie wiadomo gdy więcej będzie wiadomo. I na pewno będzie rozgłaszane.
Akurat Quisa wpis rozumiem, bo rzeczywiście chyba Flapjack już nie ma takiego odbioru, jaki powinien był mieć jeszcze za życia Grześka, a co dopiero teraz. No ale fakt, to chyba już kapela dla boomerów, teraz rządzą rzeczy typu Maszin Gan Debil.
wokr napisał(a):Na facebooku Luxtorpedy nic o tym nie ma
Bo to Flapjack, nie Luxtorpeda.
Laser napisał(a):na fejsbuku Luxtorpedy
To było coś w końcu, czy nie?
Kred

Postprzez babeo » 04 Lis 2021, 17:28

Kred napisał(a):
Laser napisał(a):na fejsbuku Luxtorpedy
To było coś w końcu, czy nie?

Przecież Fejsbuk to diabeł wcielony, to jak mogło tam być?
Kred napisał(a):Babeo, jakoś Cię zaczynam lubić nawet. ;) || I tak Cię lubię, Babeo. || Osztygnoju! :piwo:
Awatar użytkownika
babeo

Poprzednia

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości