Acid Drinkers

Moderator: Jaahquubel

Re: Acid Drinkers

Postprzez masakratorus » 25 Sty 2021, 23:15

Laser TY tak serio?
Awatar użytkownika
masakratorus

Postprzez Smok » 25 Sty 2021, 23:34

Laser napisał(a): dostał 300 tysięcy od tak zwanego algorytmu tak jak dostał Litza nie wiadomo na co..

W sumie zaintrygował mnie wtedy ten temat, to i pocisnę teraz...

Laser napisał(a): tej słynnej liście beneficjentów

Tej, która została anulowana, czy jest też nowa lista? Bo nowej to nie widziałem, dlatego pytam... Nie zawsze bywam na bieżąco...
Sprawić by czas wciąż omijał mnie
Wszystko to już dziś nie liczy się...
Awatar użytkownika
Smok

Miejscowość: Wschód

Postprzez infernal » 26 Sty 2021, 00:04

Chciałby nad poziomy człek
a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż.

483|484|495|496|500||525|530|543|544|552|||569|573|584|586
Awatar użytkownika
infernal

Miejscowość: Kraków

Postprzez masakratorus » 26 Sty 2021, 01:27

Najlepiej zadzwonić do Glacy i Kazika. Oni zgłębili temat. Eksperci od tej sprawy.
Piszcie to podam numery.
Awatar użytkownika
masakratorus

Postprzez Laser » 26 Sty 2021, 03:19

Image

Jeżeli napisałem nieprawdę lub gdzieś się pomyliłem to proszę sprostujcie mnie - a jeżeli napisałem prawdę to czemu na mnie plujecie? :x

Smok napisał(a):Tej, która została anulowana, czy jest też nowa lista? Bo nowej to nie widziałem, dlatego pytam...
Niechcący (chyba?) trafiłeś w sedno. Nikt chyba nie widział tej nowej listy, a więc racjonalnie jest założyć, że obowiązuje stara. Jeżeli coś wiecie o tym aby było inaczej to bardzo proszę o podzielenie się informację czy ta kwota 300-tu tysięcy została zmniejszona lub może zwiększona.. ;) W sumie ja też mogę nie być na bieżąco. Ale to chyba nie zbrodnia?

infernal napisał(a):Nie uciągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż.
To było w odniesieniu do wypowiedzi mojej czy wypowiedzi Smoka? Czy też może nie wiesz? :)
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Miejscowość: Szczecin

Postprzez Gómiś » 26 Sty 2021, 08:15

Smok napisał(a): Bo nowej to nie widziałem,

nowej nikt nie widział. Ci co składali wniosek dostali jakąś inną kasę, ale nikt nie wie komu ile
Pan Bóg w swej nieskończonej mądrości chyba wybrał sobie mnie na Ateistę

כל המקיים נפש אחת, מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא
Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez masakratorus » 26 Sty 2021, 09:38

Laser napisał(a):Image
Jeżeli napisałem nieprawdę lub gdzieś się pomyliłem to proszę sprostujcie mnie - a jeżeli napisałem prawdę to czemu na mnie plujecie? :x

Niestety powielasz bzdury, które pierwszy wypluł się z siebie Kazik. To po pierwsze nie była kasa z podatków a dotacji unijnych. I jak w przypadku tego typu rzeczy nie można było ich przesunąć na coś innego.
Po drugie zasady były znane wcześniej i każdy mógł to zrobić. No ale Kazik był zajęty swoim bólem dupy większym niż u innych i przegapił fakt, że mógł kasę dostać. No i wtedy podburzył pół Polski swoimi tanimi hasłami jakby z domówki u Zandberga wyszedł.
I całkiem przypadkiem przechodził akurat wtedy z workiem płyt do sprzedania. Przypadkiem.
Co do ilości kasy to mam w dupie ile zarabia Laser i mam w dupie ile dostał Lica. Jeżeli rozłożysz to na czas blisko 12 miesięcy i podzielisz przez całą ekipę, która składa się nie tylko z muzyków Luxów ale i Arki, studio, leasing sprzętu to już nie wygląda to tak pięknie.
Awatar użytkownika
masakratorus

Postprzez Olo » 26 Sty 2021, 11:17

masakratorus napisał(a):jakby z domówki u Zandberga wyszedł

Korwina.
;)
Thank you for helping us help you help us all.
Patriotism is a virtue of the vicious.
Awatar użytkownika
Olo

Miejscowość: BK/NT, Wlkp.

Postprzez santaputa » 26 Sty 2021, 13:55

dzięki quis et deus ze pomimo niechlubnej dla siebie tresci którą szczyci sie twój adwersarz w swoim niebieskim podpisie zechciałes pochylic sie i wyklarowac sprawe wszem i wobec, EOT.
014
Awatar użytkownika
santaputa

Postprzez Laser » 21 Lut 2021, 17:36

masakratorus napisał(a):Niestety powielasz bzdury, które pierwszy wypluł się z siebie Kazik. To po pierwsze nie była kasa z podatków a dotacji unijnych.

santaputa napisał(a):dzięki quis et deus ze pomimo niechlubnej dla siebie tresci którą szczyci sie twój adwersarz w swoim niebieskim podpisie zechciałes pochylic sie

Przepraszam was bardzo, ale czy to nie jest czasem tak, że dotacje unijne wypłacane są z budżetu europejskiego? I czy nie jest aby tak, że na budżet europejski składają się państwa członkowskie Uni? I czy nie jest aby tak, że Polska jest jednym z takich krajów? A zatem idąc dalej czy nie jest też tak, że Polska płaci co roku składkę na ten budżet? I czy nie jest tak, że nasz rząd płaci tę składkę z budżetu krajowego? I czy nie jest wreszcie tak, że to my wszyscy składamy się na ten budżet płacąc podatki, a to co tu wypisujecie to po prostu zwykły bełkot?

Tak się tylko zastanawiam i zadaję pytania bo, jak niektórzy uprzejmie pozwolili sobie zauważyć, mam pusty łeb, a moja głupota jest wielka niczym Himalaje.. 8-)

Ogólnie widzę, że temat tej horrendalnie wielkiej kwoty dla Litzy stał się trochę waszą obsesją, ale uprzejmie proszę o nie zaśmiecanie przynajmniej tego wątku. Tutaj piszemy o Acid Drinkers. Mała dygresja zawsze jest na miejscu, ale wasze przyszłe (jak podejrzewam) elaboraty o uzasadnieniu pieniędzy dla „obdarzonego” proszę pisać w temacie o Litzy. Ja również chętnie tam dołączę do dyskusji jak będzie trzeba. Zresztą nawet jak nic nie napiszecie to ja tam zacznę ten wątek. Pax.
"(Laser) nie chce mi się prowadzić rozmowy z tobą gdyż arogancja twoja wielka jest jak Himalaje a głupota jej dorównuje..." - santaputa
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez Smok » 21 Lut 2021, 17:58

A czy nie jest tak, że pieniądze (dotacje?) z budżetu europejskiego są przyznawane z UE na konkretny cel i nie kraje członkowskie nie mogą sobie dowolnie przesuwać takiej dotacji na inne cele? Tak się tylko zastanawiam, bo się nie znam.
Sprawić by czas wciąż omijał mnie
Wszystko to już dziś nie liczy się...
Awatar użytkownika
Smok

Miejscowość: Wschód

Postprzez adam » 21 Lut 2021, 18:18

Dotacje dotacjami, a tymczasem sformowano Orgasmatron, band w hołdzie Lemmiemu. W składzie są panowie znani z Acids, Gomor, Flapjack i Ceti, w tym wątku szczególnie warto wymienić panów Pukackiego i Popowicza. Mam nadzieję, że będzie płyta.

Stronka: https://www.facebook.com/Orgasmatron-100252851959068

Swoją drogą, ciekawe czy gdyby Lemmy nie wiązł udziału w projekcie Probot, to bandy tego typu też byłyby "w hołdzie Lemmiemu", czy po prostu "w hołdzie Motorhead"?
FCK.
All I need, is U.
Awatar użytkownika
adam

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez Laser » 21 Lut 2021, 18:37

adam napisał(a):a tymczasem sformowano Orgasmatron
Pisaliśmy o tym na poprzedniej stronie. 8-)
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez Olo » 21 Lut 2021, 21:09

Czasy takie, że Ślimak pojawił się na Patronite:
https://patronite.pl/slimak
Thank you for helping us help you help us all.
Patriotism is a virtue of the vicious.
Awatar użytkownika
Olo

Miejscowość: BK/NT, Wlkp.

Postprzez Damiano » 14 Mar 2021, 22:17

ACID DRINKERS - Jastrzębie Zdrój, Grudzień 1991 - support przed Deep Purple:

Awatar użytkownika
Damiano

Postprzez Gómiś » 14 Mar 2021, 22:31

dziwnie się ogląda Ślimaka przodem i z dwiema centralkami
Pan Bóg w swej nieskończonej mądrości chyba wybrał sobie mnie na Ateistę

כל המקיים נפש אחת, מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא
Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez Laser » 15 Mar 2021, 17:56

Ale odlot! Ten koncert mam od lat, ale nigdy nie widziałem tego w takiej jakości.. :shock:
Awatar użytkownika
Laser

Postprzez Damiano » 15 Mar 2021, 19:54

Małe sprostowanie z mojej strony - to nie był support przed Deep Purple a przed kapelą Iana Gillana (btw, koncert tego zespołu w Jastrzębiu Zdrój również można znaleźć na YT).
Z resztą, przypominając, wspólne występy AD z Gillanem były opisane w Raporcie o Acid Drinkers.
Awatar użytkownika
Damiano

Postprzez sebopole » 19 Mar 2021, 22:27

Wczoraj była okrągła rocznica dwudziesta trzecia okrągła rocznica wydania albumu HPCM ...z tej okazji luxforum wystawia na litzytację jeden egzemplarz winylowego wydania pierwszego tego wydawnictwa ....polecajcie i litzytujcie https://allegro.pl/oferta/10520300404.
Jeszcze nie wiem co będę robił jak dorosnę
915; 1337; 1852; 2678; 3524; 3599; 6712; 28935; 180657
Awatar użytkownika
sebopole

Miejscowość: nieduża i spokojna

Postprzez Laser » 22 Mar 2021, 01:10

Hubert Więcek nagrał bardzo szczegółowy film o tym jak zagrać cały album, który nazywa się "CONNECTION". Ważna informacja - nic tym razem nie mówi! :D

Ogólnie to nadal nie za bardzo jestem w stanie pogodzić się z myślą, że ktoś taki miałby zastąpić Popcorna, ale uczciwie muszę przyznać, iż Yonasz wyszedł mu wyśmienicie. Dodał trochę swoich dźwięków, świetne solo, fajne flażolety i inne piski, dużo wajchy - ale wszystko to stylowo, z umiarem, ze smakiem bez taniego komiksowego efekciarstwa zakka wylde'a.. ;)
Reszta płyty też niczego sobie.

Awatar użytkownika
Laser

PoprzedniaNastępna

Wróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości