ANNO DOMINI MMXX

Nowa PŁYTA 2020

Re: ANNO DOMINI MMXX

Postprzez Łania » 27 Maj 2020, 01:40

Kurka tęsknię za Wami, niech się już się skończy ta pandemia i wrócą koncerty :roll: Ale do września szybko zleci, podzielam zdanie Pączka. Aż dziw, że tak niewiele czasu, a tu tak, tym razem... nieprzeciekowo :mrgreen:
infernal napisał(a):Codziennie dzieje się milion cudnych rzeczy, trzeba tylko zacząć je zauważać.
Awatar użytkownika
Łania

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez Czapka » 27 Maj 2020, 06:09

Super informacja!
Bardzo się cieszę i doczekać się nie moge aż usłyszę płytę!

Pendrive to według mnie fajna sprawa!
"Chodzenie w stronę Boga ZAWSZE jest dobre. ZAWSZE. bezpiecznie. Straszne jest zaś się od Niego oddalać. Bóg nigdy nikogo nie skreśla."
Awatar użytkownika
Czapka

Miejscowość: Luboń koło Poznania

Postprzez sebopole » 27 Maj 2020, 07:03

Przed wczoraj rozmawiałem z kolegą Gauguin'em. Cieszy mnie wasza radość z tego co robicie.
Jak to mówił kiedyś dawno temu jeden taki Mateusz ".....i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza".
Jaram się i czekam na jesień. Blureje i pendrajwy, to bardzo fajne, ale najfajniejsze, że jesteście i że wam się cały czas chce tworzyć. Pax
Jeszcze nie wiem co będę robił jak dorosnę
915; 1337; 1852; 2678; 3524; 3599; 6712; 28935; 180657
Awatar użytkownika
sebopole

Miejscowość: nieduża i spokojna

Postprzez moher » 27 Maj 2020, 09:46

Wracając do pendrive. Wydawało mi się że taki nośnik jest trwalszy i częściej teraz używany. U nas w domu tylko ja mam czytnik cd ale prawie go nie używam. Trwałość chyba jest lepsza od DVD , ale się nie znam. Cena mimo, że pendrive byłby w postaci takiej jakby karty płatniczej i fajnie zadrukowany można zabrać do portfela myślałem. No ale jeszcze podejmiemy decyzję. Niemniej na opinii jednej czy dwóch osób nie możemy podejmować decyzji. Trzeba patrzeć szerzej po to żeby UŁATWIĆ odbiór a nie skomplikować. I tak płyta będzie i winyl, a pendrive do CD jako fajny dodatek.
Masz ryj jak pudelek. Jak mówię, że działa, to działa!
Awatar użytkownika
moher

Postprzez GrasOne » 27 Maj 2020, 10:33

Czekam, będą na allegro z autografami :?:
Awatar użytkownika
GrasOne

Miejscowość: Konin

Postprzez moher » 27 Maj 2020, 10:48

GrasOne napisał(a):Czekam, będą na allegro z autografami :?:

Na allegro nie wystawiamy już. Będą w naszym sklepie. Dopiero we wrześniu.

Wracając jeszcze raz do pendrive :D Rozmawiałem z Taktem i oni podsunęli dobry pomysł, żeby było DVD oprócz CD, a do tego kod, który umożliwi jednorazowe pobranie z sieci wszystkich dodatków.
Awatar użytkownika
moher

Postprzez kryzys » 27 Maj 2020, 10:50

To co mówisz Lica w ostatnim poście do mnie przemawia. Nie mam czytnika, wiec pen jest dla mnie ok, w wersji o której mówisz jak najbardziej dla mnie z dużym nieprawdopodobieństwem do niezgubienia ;) Pomyślałem np o takie wersji DeLux z penem, i w okładce mógłby mieć np swoją "kieszeń" bo jako karta nie tak bardzo by pogrubiała.
"Proces, wyrok, uniewinnienie! "
Awatar użytkownika
kryzys

Miejscowość: Bielsko-Biała

Postprzez moher » 27 Maj 2020, 11:03

U nas każde wydawnictwo jest delux! Nie robimy dla lepszych i gorszych. ;)
Awatar użytkownika
moher

Postprzez kryzys » 27 Maj 2020, 11:10

to tym lepiej... :)
"Proces, wyrok, uniewinnienie! "
Awatar użytkownika
kryzys

Miejscowość: Bielsko-Biała

Postprzez wokr » 27 Maj 2020, 11:22

moher napisał(a):Rozmawiałem z Taktem i oni podsunęli dobry pomysł, żeby było DVD oprócz CD, a do tego kod, który umożliwi jednorazowe pobranie z sieci wszystkich dodatków.

I to chyba jest najlepszy pomysł - wszystko ładnie mieści się w jednym pudełku i potem kurzy na półce ;)
U mnie przeważnie płyta tylko raz widzi laser - podczas ripowania. W aucie też już producent nie przewidział odtwarzacza cd, wiec wszystko mam na jednym dużym pendrivie (albo Spotify)
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr
Awatar użytkownika
wokr

Miejscowość: Los Hervideros

Postprzez moher » 27 Maj 2020, 11:37

Na Sptify też wrzucimy. :mrgreen: Ale wersja instrumentalna i LIVE ze studia z nowymi utworami tylko na wydaniu CD.
Awatar użytkownika
moher

Postprzez djadijos » 27 Maj 2020, 11:42

moher napisał(a):Rozmawiałem z Taktem i oni podsunęli dobry pomysł, żeby było DVD oprócz CD, a do tego kod, który umożliwi jednorazowe pobranie z sieci wszystkich dodatków.

Dzień wcześniej:

djadijos napisał(a):z całym szacunkiem lica,ale jeśli macie zamiar to dystrybuować na tanich pendriveach chińskich to możecie równie dobrze dać DVD z danymi tłoczone + kod do pobrania.Pendrive nawet po pół roku albo i miesiącu może mieć problemy. To nie HDD tylko pamięć półprzewodnikowa robiona najtańszym kosztem.

Trza zakładać firmę pod nazwą Takt :mrgreen: :lol:
Kaboooom ??
Awatar użytkownika
djadijos

Miejscowość: Lca

Postprzez moher » 27 Maj 2020, 11:50

O! Widzisz muszę uważnie czytać inne posty. Dzięki.
Awatar użytkownika
moher

Postprzez nooken » 27 Maj 2020, 13:39

Super pomysł z tym dvd i kodem. Może z neta udało by się udostępnić w lepszej jakości, bo wiadomo Dvd ma swoje ograniczenia...
Awatar użytkownika
nooken

Miejscowość: Siedlce

Postprzez djadijos » 27 Maj 2020, 14:28

nooken napisał(a):Super pomysł z tym dvd i kodem. Może z neta udało by się udostępnić w lepszej jakości, bo wiadomo Dvd ma swoje ograniczenia...

8,5 GB to nie jest mało jeśli wrzuca się jako dane nie DVD-VIDEO.
Kaboooom ??
Awatar użytkownika
djadijos

Miejscowość: Lca

Postprzez Kita » 27 Maj 2020, 15:26

moher napisał(a):normalne CD i dodatkowo pendrive z zapisem live tych nowych utworów ze studia. Oprócz tego na pendrive będą wersje instrumentalne i okładka w cyfrowej postaci. Fajnie?

MEGA fajnie :!:
moher napisał(a):To forum jeszcze żyje??

A dlaczego miałoby umrzeć ;-) :?: Jeszcze forum nie zginęło póki my żyjemy :piwo: :torpeda: :psycho:
moher napisał(a):Pendrive lepszy niż DVD

W 100% się zgadzam!
dlugaj napisał(a):wiem już o jakim prezencie na swoje urodziny będę marzył :D

Ty! No właśnie :-D. Ja mam 3 września, Kitałajf 12 września - BAJA :-) .
moher napisał(a):pendrive byłby w postaci takiej jakby karty płatniczej i fajnie zadrukowany można zabrać do portfela myślałem

Pomysł podoba mi się jeszcze bardziej niż początkowo! :shock:
moher napisał(a):do tego kod, który umożliwi jednorazowe pobranie z sieci wszystkich dodatków.

A to już mniej, to jednak plik cyfrowy, taki nienamacalny... Wolę pena w formie karty - MEGA pomysł moim zdaniem :-). Czegoś takiego jeszcze nie było ;-)
Image
https://pl-pl.facebook.com/BydgoskaScholaGregorianska
:lux: Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium... AMEN :lux:
Awatar użytkownika
Kita

Miejscowość: Żużlowa ;-)

Postprzez kojot1974 » 27 Maj 2020, 17:17

Format dodatków jest dla mnie nieważny. Pięknie wydane to wszystko na pewno będzie, ale coraz mniej mnie ta warstwa interesuje. Niby lubię fizyczne nośniki i pomimo wieku jeszcze słyszę różnicę między nimi nawzajem oraz mp3 i innymi formatami cyfrowymi, ale..Tak naprawdę może być choćby zawinięte w gazetę i skopiowane na "kasprzaku", ważne, żeby muzyka i teksty żarły. Jestem pewien, że będą. Coby się nie działo nabędę cd i winyl. Luxtorpeda jest jednym z bardzo niewielu zespołów, które są tego warte.

Piękny tytuł. Tak przy okazji, ciekawe, czy znacie angielskie konotacje 2020 przeczytanego jako "twenty-twenty"? "Twenty-twenty vision" to idealny wzrok, bez żadnych wad, a symbolicznie (jak w idiomie "Hindsight is always 20-20" - czyli "Mądry Polak po szkodzie", albo "Po niewczasie to każdy widzi, jaka była prawda / kto miał rację") może się odnosić do przenikliwego rozpoznania sytuacji. Aż się boję jaką diagnozę świata w Roku Pańskim MMXX znajdę w Waszych tekstach...
MowaTrawa na setliście 4eva!
Awatar użytkownika
kojot1974

Miejscowość: Nysa

Postprzez ożeszty » 27 Maj 2020, 19:46

moher napisał(a): pendrive byłby w postaci takiej jakby karty płatniczej i fajnie zadrukowany można zabrać do portfela .

Miałem kiedyś taki. Bardzo poręczna forma. Oby tylko nadruk nie ścierał się zbyt szybko. Jestem na tak
Awatar użytkownika
ożeszty

Miejscowość: Szczecin

Postprzez sebopole » 27 Maj 2020, 23:09

Kod super propozycja. Ja również z uwagi na brak nośnika CD ( głównie w samochodzie ) używam karty SD jako nośnika muzyki. Możliwość pobrania wersji cyfrowej ułatwi sprawę.
Jeszcze nie wiem co będę robił jak dorosnę
915; 1337; 1852; 2678; 3524; 3599; 6712; 28935; 180657
Awatar użytkownika
sebopole

Miejscowość: nieduża i spokojna

Postprzez r2d2000 » 27 Maj 2020, 23:36

Do września moze zdążę przygotowac moja zone na kolejnego winyla pena cd czapeczke .... wszystko razy 3 dla synow i córy.... urabiam zone i ciesze sie ze srzesien bedzie taki radisny .pozdrawiam i dzięki za winyl jest zacny i słuch mi się przy nim powiększył.

-- 27 Maj 2020, 22:36 --

Do września moze zdążę przygotowac moja zone na kolejnego winyla pena cd czapeczke .... wszystko razy 3 dla synow i córy.... urabiam zone i ciesze sie ze srzesien bedzie taki radisny .pozdrawiam i dzięki za winyl jest zacny i słuch mi się przy nim powiększył.
Zżywam się na 1000% :)
Awatar użytkownika
r2d2000

Miejscowość: Sosnowiec

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wydawnictwa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości