ANNO DOMINI MMXX

Nowa PŁYTA 2020

Re: ANNO DOMINI MMXX

Postprzez djadijos » 10 Cze 2020, 22:46

Slayer k...a! :lol:
Kaboooom ??
Awatar użytkownika
djadijos

Miejscowość: Lca

Postprzez moher » 11 Cze 2020, 00:08

Owca, Babeo. Jasne rozumiem. Tylko byłem ciekawy tego toku, który już dawno odkryłem. Jeśli wrzucamy coś wcześniej albo śpiewamy na koncertach wcześniej niż to jest potem w ostatecznej wersji na płycie to człowiek się przyzwyczaja, utożsamia, traktuje jako wzorzec jak ma być. Tak jak to było z tempem MOWA TRAWA z demo a ostatecznie na płycie jest już inne. Klops polega na tym, że my lubimy zmieniać jeśli nie jesteśmy zadowoleni po czasie. Albo zapominamy o nieistotnych dla nas elementach. Może czasami ważnych, ale zwracaliśmy uwagę na coś innego i umknęło nam to o czym mieliśmy pamiętać.Jak to było w wypadku RAUS, kiedy nie dograliśmy czegoś co było na koncertach. Na co zwrócił akurat uwagę Olo. Takie to rozważanko.
Dlatego tak uważam tym razem żeby nie wszystko publikować dopóki nie jest skończone i klepnięte na 100% A i tak koncerty mają swoje interpretacje, które odbiegają od wersji z płyt. I to jest fajne bo jest żywe. Inaczej byłaby nuda. :D

-- 11 Cze 2020, 00:08 --

babeo napisał(a):W wersji w Strzeszynku nie było już tego „to ja, to ja”, tylko pojawiło się jakieś „ooooo”.

Tu jest świetny przykład, że akurat można zwrócić uwagę na dodatki artystyczne, a ja akurat szukam treści przede wszystkim. I teraz w refrenie jest sedno piosenki. Dodatki też są ważne. Najlepiej jak uda się to połączyć. Czasami trzeba wybrać coś mniej atrakcyjnego muzycznie, żeby treść oddać i myśl. Trudne, ale fajna zabawa w tworzenie. Ta materia jaką jest piosenka jest nieprzewidywalna i czasami się uda ją zlapać, a czasami jest to poza zasięgiem twórczym. Ciekawość tego co wyjdzie jest też ekscytująca. :psycho:
Masz ryj jak pudelek. Jak mówię, że działa, to działa!
Awatar użytkownika
moher

Postprzez kojot1974 » 11 Cze 2020, 08:39

djadijos napisał(a):Slayer k...a! :lol:

Akurat tej drugiej części nie krzyczę. Zawsze jest Żona, albo dzieci :lol:
MowaTrawa na setliście 4eva!
Awatar użytkownika
kojot1974

Miejscowość: Nysa

Postprzez Gómiś » 11 Cze 2020, 09:49

zawsze możesz krzyczeć "Zagrajcie coś Wejdera"
Pan Bóg w swej nieskończonej mądrości chyba wybrał sobie mnie na Ateistę

כל המקיים נפש אחת, מעלין עליו כאילו קיים עולם מלא
Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez babeo » 11 Cze 2020, 10:03

moher - spoko, rozumiem
Gómiś - nie z Wejdera, tylko wiadomo co: Paradajs Siti
Kred napisał(a):Babeo, jakoś Cię zaczynam lubić nawet. ;) || I tak Cię lubię, Babeo. || Osztygnoju! :piwo:
Awatar użytkownika
babeo

Miejscowość: Poznań

Postprzez Quilombo » 11 Cze 2020, 11:44

Nie wiem co to ale brzmi jak Luxtorpeda. Sluchalbym.
śtychem tam, śtychem
"Nadzieja jeszcze iskrzy, trzymana w małych dłoniach"
Awatar użytkownika
Quilombo

Miejscowość: Frysztak

Postprzez Gómiś » 11 Cze 2020, 12:34

Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez kojot1974 » 11 Cze 2020, 12:52

O, tego nie znałem :lol:

W jednym angielskim magazynie komiksowym był taki "Metal Mike", który podchodził do muzyków jazzowych, weselnych i innych i z akcentem z Newcastle pytał : D'ye dee Slayer?
Awatar użytkownika
kojot1974

Postprzez Gómiś » 11 Cze 2020, 12:58

kojot1974 napisał(a):O, tego nie znałem :lol:

klasyki Polskiego kina kopanego - sarnie żniwo

Awatar użytkownika
Gómiś

Postprzez kojot1974 » 11 Cze 2020, 13:14

Mnie te wszystkie "Skurcze" z przyległościami ominęły, bo byłem wtedy w UK. Kolega mi to zgrał na twardziela, który padł i dalej mam zaległości ;)
Awatar użytkownika
kojot1974

Postprzez Olo » 11 Cze 2020, 21:19

moher napisał(a):Tylko byłem ciekawy tego toku, który już dawno odkryłem. Jeśli wrzucamy coś wcześniej albo śpiewamy na koncertach wcześniej niż to jest potem w ostatecznej wersji na płycie to człowiek się przyzwyczaja, utożsamia, traktuje jako wzorzec jak ma być. Tak jak to było z tempem MOWA TRAWA z demo a ostatecznie na płycie jest już inne. Klops polega na tym, że my lubimy zmieniać jeśli nie jesteśmy zadowoleni po czasie. Albo zapominamy o nieistotnych dla nas elementach. Może czasami ważnych, ale zwracaliśmy uwagę na coś innego i umknęło nam to o czym mieliśmy pamiętać.

moher napisał(a):Dlatego tak uważam tym razem żeby nie wszystko publikować dopóki nie jest skończone i klepnięte na 100%

Hehe.
Aż sobie odpaliłem pierwotną wersję "Psa Darwina". Zawsze uważałem, że warto było ją wrzucić jako bonus gdzieś, kiedyś.
Thank you for helping us help you help us all.
Patriotism is a virtue of the vicious.
Awatar użytkownika
Olo

Miejscowość: BK/NT, Wlkp.

Postprzez kojot1974 » 11 Cze 2020, 23:55

djadijos napisał(a):Slayer k...a! :lol:

To tak przy okazji. Na koncercie Arki, w sekcji "Zgadnij jaki / czyj to utwór i wygraj płytę" zdarzyło mi się krzyknąć "Slayer", kiedy Krzyżyk zadudnił na tomach intro do "Reign in blood". Ale to podpucha była i nic nie wygrałem. W każdym razie w tej rundzie :)
Awatar użytkownika
kojot1974

Postprzez aragorn888 » 12 Cze 2020, 13:28

moher napisał(a):
Tylko byłem ciekawy tego toku, który już dawno odkryłem. Jeśli wrzucamy coś wcześniej albo śpiewamy na koncertach wcześniej niż to jest potem w ostatecznej wersji na płycie to człowiek się przyzwyczaja, utożsamia, traktuje jako wzorzec jak ma być. Tak jak to było z tempem MOWA TRAWA z demo a ostatecznie na płycie jest już inne. Klops polega na tym, że my lubimy zmieniać jeśli nie jesteśmy zadowoleni po czasie. Albo zapominamy o nieistotnych dla nas elementach. Może czasami ważnych, ale zwracaliśmy uwagę na coś innego i umknęło nam to o czym mieliśmy pamiętać.

No tak, radość tworzenia, Jest jeszcze inna sprawa: jak po nagraniu i opublikowaniu piosenki, przychodzą nowe pomysły i da się jedynie opublikować w koncertówkach. Więc wzdycham, by pomysły ostateczne przyszły na czas. Tak jak dla mnie genialny jest wstęp do Wilków2 z gitarką i śpiewem refrenu przez mohera.

No to czekamy, jest nowa moc i świeżość. Fajnie, że będzie vinyl i wersja z filmami. Czy Mywaswynas na vinylu, podobnie jak wcześniejsze płyty trafią do szerokiej dystrybucji jempikowej i innej?
bez podpisu
Awatar użytkownika
aragorn888

Postprzez moher » 12 Cze 2020, 16:53

Winyle będą tylko w naszym sklepie i na koncertach.
Awatar użytkownika
moher

Postprzez babeo » 12 Cze 2020, 22:28

A do winyla będzie też ten kod co do materiału odpowiadającego temu z płyty DVD dołączanej do CD?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Kred napisał(a):Babeo, jakoś Cię zaczynam lubić nawet. ;) || I tak Cię lubię, Babeo. || Osztygnoju! :piwo:
Awatar użytkownika
babeo

Postprzez moher » 12 Cze 2020, 22:35

Nie wiem. Chyba tak. A co myślisz? Czy może zostawić to tylko tym którzy kupią CD? DVD za to będzie tylko z płytą CD.
Awatar użytkownika
moher

Postprzez sebopole » 12 Cze 2020, 23:35

moher napisał(a):A i tak koncerty mają swoje interpretacje, które odbiegają od wersji z płyt. I to jest fajne bo jest żywe. Inaczej byłaby nuda. :D

....to samo mówię gdy mi się znajomi pytają .."po co ty chodzisz nty raz na te same koncerty" :)
Jeszcze nie wiem co będę robił jak dorosnę
915; 1337; 1852; 2678; 3524; 3599; 6712; 28935; 180657
Awatar użytkownika
sebopole

Miejscowość: nieduża i spokojna

Postprzez masakratorus » 16 Cze 2020, 11:56

moher napisał(a):Nie wiem. Chyba tak. A co myślisz? Czy może zostawić to tylko tym którzy kupią CD? DVD za to będzie tylko z płytą CD.

Przecież miłośnicy czarnego krążka nie są miłośnikami cyfrowego odtwarzania stąd zespoły nie bawią się w dołączanie jakiś kodów.
Czasem artyści - nie wiem czy Was to określenie nie obrazi- wydawali limitowane edycje gdzie miałeś wszystko w boxie + np. czopka czy czopek. Czopka na ból głowy a czopek na ból dupy. Obydwie rzeczy zawsze spowodowane były ceną zestawu, który dzięki określeniu "limited" z reguły się wyprzedawał.
Awatar użytkownika
masakratorus

Postprzez sebopole » 16 Cze 2020, 12:54

masakratorus napisał(a):Czasem artyści - nie wiem czy Was to określenie nie obrazi

A czemu by miało obrazić ??
Ja osobiście bardziej od kodów czekam na możliwość odsłuchu nowej płyty LIVE gdzieś na dole mapy, ale nawet gdy już będzie to możliwe, to i tak z uwagi na różne ograniczenia może być to trudne.
Tak czy owak czekam cierpliwie.
Jeszcze nie wiem co będę robił jak dorosnę
915; 1337; 1852; 2678; 3524; 3599; 6712; 28935; 180657
Awatar użytkownika
sebopole

Miejscowość: nieduża i spokojna

Postprzez babeo » 16 Cze 2020, 17:25

moher napisał(a):Nie wiem. Chyba tak. A co myślisz? Czy może zostawić to tylko tym którzy kupią CD? DVD za to będzie tylko z płytą CD.
Dźwięk dźwiękiem, ale popatrzeć też miło. Zwykła płyta DVD ma gorszą rozdzielczość, niż np. dobrze skompresowane 1080P na YouTube. Też trochę pytanie do Was, jaki charakter ma mieć ten materiał. Jeżeli będzie ogólnodostępny na YT to sądzę, że dla osób kupujących winyl będzie to ok. Jeżeli jednak będzie on tylko na DVD, to może jakiś kod do strony www, żeby to sobie pobrać.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
babeo

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wydawnictwa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości